Dayanışmayı Kutlama Etkinliği

Post image for Dayanışmayı Kutlama Etkinliği

Merhaba Lubunya!

13 Nisan 2020 tarihinde başlattığımız dayanışma çağrısı sonrasında 10 gün içinde ihtiyacımız olan miktardan daha fazlasını topladık! (4.177 tl) Tüm destek verenlere teşekkürler, öpücükler (sosyal mesafeden)!

Şimdi sırada 25 Nisan’da dayanışmayı kutlama etkinliği var!

1993’ten beri gönüllülerinin emekleriyle var olan Lambdaistanbul’un çeşitli dönemlerinde gönüllü olmuş, faaliyetlerine katılmış Lambda’lılar deneyimlerini, anılarını paylaşacak.

Ev toplaşmalarından Beyoğlu’ndaki mekanlarımıza, Gezi direnişinden Kadıköy maceramıza, partilerimizi, eylemlerimizi, birbirimizi nasıl bulduğumuzu, Lambda’ya nasıl düştüğümüzü, onur yürüyüşümüzü, özlemi kalbimizde sızı aramızdan ayrılan arkadaşlarımızı, dostluğu, hep umutlu hikayelerimizi, dayanışmanın ve bir arada olmanın gücünü ve ne yanlış ne de yalnız olduğumuzu konuşacağız.

Lambda’nın zaman tünelinde çeşitli dönemlerden farklı insanların Lambda deneyimlerini dinlemek isterseniz 25 Nisan 2020 saat 20:00’da youtube canlı yayınımıza davetlisiniz!

Yayınımızın ardından bizlere ClubCoweed sanal partisinde eşlik etmek isterseniz saat 22:00 itibariyle @clubcoweed instagram sayfasının biosunda partinin linkini bulabilirsiniz.

Lambdaistanbul youtube kanalı için tıkayın.

ClubCoweed partisi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Previous post:

Next post: