Lambdaistanbul Online Gönüllü Oryantasyonu

LAMBDAISTANBUL ONLINE ORYANTASYON 20 ARALIK 2020 PAZAR, 27 ARALIK 2020 PAZAR sağ üst köşede lambdaistanbul logosu, altta uçuk pembe fon üzerinde çeşitli cinsiyetlerden gökkuşağı renklerinde insan çizimleri.

İşaret dili video çağrımız:
http://www.lambdaistanbul.org/s/wp-content/uploads/2020/12/oryantasyon-2020-cagrisi-2.mp4

Selam!

Lambdaistanbul’da, aramıza gönüllü olarak katılmak isteyen arkadaşlarımıza yönelik bir oryantasyon çalışması düzenliyoruz. Bu çalışmada Lambdaistanbul’u tanıtacak, çalışma alanlarımızı ve yöntemlerimizi anlatacak, deneyimlerimizi paylaşacak ve birlikte ne yapabileceğimizi konuşacağız. Bugüne kadar bir şekilde yolu Lambda ile kesişen birçok arkadaşımızın her birinden Lambda’da çok güzel şeyler birikti. Biz de bu deneyimleri kaybetmemek ve daha da zenginleştirmek üzere bu oryantasyon çalışmasına Lambda’da gönüllü olarak çalışmak isteyen arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

Online oryantasyon çalışmamız iki oturumdan oluşacak. İlk oturum 20 Aralık 2020 Pazar günü, ikinci oturum ise 27 Aralık 2020 Pazar günü olacak. Her iki oturum da yaklaşık 2,5 saat sürecek. Başlangıç saati ise katılımcılara sorularak belirlenecek. Çalışmanın tamamına katılımınızı bekliyoruz. 

Not: Oryantasyon çalışması en az önümüzdeki bir yıl boyunca Lambda’ya online gönüllü olarak emek verebilecek kişilere açık. Dolayısıyla dünyanın her yerinden başvurabilirsiniz. 😊 Lambda gönüllülüğü yaklaşık ayda ortalama 15 saatinizi alacak.

Not 2: Katılım 15 kişi ile sınırlıdır. Başvuranlar arasından natrans kadın, non-binary, trans*, interseks olanlara öncelik verilecektir. Ayrıca engelli LGBTİ+’ların katılımını bilhassa önemsiyoruz, dolayısıyla bu başvurular da öncelikli olacak. Katılım için 15 Aralık 2020 Salı akşamına kadar aşağıdaki formu doldurup göndermeniz gerekiyor:

https://forms.gle/6PhwD7dikRa2bfZT6

Previous post:

Next post: