Kadınlar neden gay erkekleri sever?

İnternet Haber, 24.06.2010

Kadınlar gay erkekleri sever. Peki gay erkekleri kadınların gözünde değerli kılan özellikler neler? Nazım ALPMANTeröre ihtiyaç var!Okunma : 16322Yorum : 2715:29 Polis müdürüne taciz suçlaması15:27 Cadde Bostan’da kanlı baskın!15:22 Kılıçdaroğlu’na ağır ‘siper’ yorumu15:16 Bu soruları bil, büyük ödülü kazan!15:12 Tam mutlu oldum derken üzülenler15:04 Bodrum’a baba ambargosu15:03 Türkiye’ye vize uygulamayan 61 ülke 14:51 CHP Kılıçdaroğlu ile patlama yapar mı?14:31 MHP liderinden görüşme için 3 şart 14:12 Başbakan’a tatil dokundurması!14:12 Balyoz’cu Paşa’nın ezan rahatsızlığı14:02 İşte dünyanın en pahalı şehirleri 13:54 31 kişiye bir memur düşüyor!13:51 Türköne Türk askerini kızdıracak!13:34 Hizbullah’ın Ruhani Lideri Öldü
Son 5-10 yıldır televizyonlarda, filmlerde ve medyada kadınların ideal bir erkek gay arkadaşı olma fikri ortaya atılıyor.

Sex and the City dizisinde bir kadının muhakkak kesin suretle bir gay arkadaşı olması kuralı var mesela. Belkide medyada abartıldığı kadar gerçek hayatta bu kural o kadar da yaygın olmayabilir ama birazdoğruluk payı da var. Bizim gözlemlerimize göre ise kadınlar gay erkekleri sever.

Peki gay erkekleri kadınların gözünde değerli kılan özellikler neler?

Evet kadınları can kulağıyla dinliyorlar, giyim kuşamlarına ve temizliklerine özen gösteriyorlar ama asıl neden ne?

Şimdi size vereceğimiz tüyolarla gay arkadaşın yerine sizi tercih etmesi gerektiğini anlayacak.

Erkek kıyafetleri

Çoğu gay erkek modayı çok yakından takip eder ve stil sahibidir. Bir heteroseksüel erkeği giyim yönünden çoğu zaman sollamaktadır. Bu da kadınların gay erkekleri sevmelerinde ufakta olsa bir rol oynar.

Şimdi kendi kendinize sorun kalabalık bir ortama girdiğinizde üzerinizdeki kıyafet yüzünden tüm gözleri üzerinize hiç çektiniz mi? Eğer cevabınız hayır ise dolabınızı tekrardan ele alıp biraz modayı takip etmenizde yarar var. Eğer bir kadın haftada 2 kez kıyafetinizi eleştiriyorsa o dolabı yok etmenin tam zamanıdır.

Fiziksel görünüş

Görünüş çoğu insan için en önemli özelliklerden biri olma durumunu halen koruyor. Gay erkekler genelde fiziksel görünüşlerine ve kilolarına çok dikkat eder. Onlarla rekabet etmek için gerçekten sıkı çalışmanız gerekecek. En iyisi siz vakit kaybetmeden spor salonuna yazılın onu yapamıyorsanız evde mutlaka çalışın.

Otomatik Uyarı: Haber kaynaklarından alarak web sitemizde yayınladığımız haberler arşiv amaçlıdır. Haber metinlerini yayınlıyor olmamız, Lambdaistanbul'un yayınlanan tüm metinleri desteklediği anlamına gelmez.

Previous post:

Next post: