Üye Olun, Destek Olun! / Become a member of Lambdaistanbul

***SCROLL FOR ENGLISH***

Sevgili Lambdaistanbul Dostları,

Çoğunuzun da bildiği üzere Lambdaistanbul olarak üyelerimizden gelen aidatlar, bireysel bağışlar ve dayanışma partileri sayesinde ofis kiramızı ve faturalarımızı ödeyebiliyoruz.

Gündem nedeniyle büyük dayanışma partileri de yapamaz hale geldiğimiz için şu an sadece üyelerimizden gelen aidatlar ve bireysel bağışlarla ayakta kalmaya çalışıyor ve fazlasıyla zorlanıyoruz.

Kapılarımızı açık tutmamıza yardımcı olmak için sizlere fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemdeyiz. Yükümüzü omuzlamak isterseniz;

Aşağıdaki linkte yer alan üyelik formumuzu doldurarak üyemiz olabilir ve sevdiğiniz insanlardan Lambdaistanbul’a üye olmalarını isteyebilirsiniz.

ÜYELİK FORMU

Formu doldurduktan sonra da LAMBDA10 yazıp 8071 e yollayabilir, böylece her ay telefon faturanızdan kesilecek 10 tl ile üyelik aidatınızı ödeyebilirsiniz.

Telefon üzerinden aidat ödemek istemeyen veya 10 TL üzeri bağış yapmak isterim ben diyenler aşağıda yer alan hesabımıza bağış yapabilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirler;

Banka Adı: Akbank
Hesap Adı: Lambdaistanbul LGBTT Dayanışma Derneği
IBAN: TR25 0004 6000 3988 8000 1360 62

İçinden geçtiğimiz gökyüzünü kara bulutların bastığı, televizyonlarda siyasetçilerin çirkinleştikçe çirkinleştiği günlerde bizim bizden başka sarılacak kimimiz var ki? Elinizi verin de ofisimizi açık tutalım 🙂

 

….

 

Dear Friends of Lambdaistanbul,

As most of you know, we as Lambdaistanbul are able to finance our office rent and bills thanks to dues, individual donations and solidarity parties.

As we cannot hold big solidarity parties because of current issues, what we only count on is the member dues and individual donations , which puts us at odds.

At times hard as this, we need you most to be able to carry on our work. If you would like to share our burden;

Through the link below you can fill the member form, be our member and can ask peoplw you care to become a member of Lambdaistanbul.

http://www.emailmeform.com/builder/form/yW6og0NK6u1LQiCX3Sv

After filling the form, you can text LAMBDA10 and send a message to 8071. This way, every month you can pay your membership due as 10 TL which will be saved on your mobile bill.

If you don’t want to pay the due through mobile or want to donate more than 10 TL, you can donate through our account written below or pay with automatic payment order;

Bank: Akbank
Account Name: Lambdaistanbul LGBTT Dayanışma Derneği
IBAN: TR25 0004 6000 3988 8000 1360 62

Euro Account
IBAN: 0039-0153725 | TR980004600039036000153725
Bank: 0039-BEYOGLU/IST.
Swift Code: AKBKTRIS

At these times surrounded by black clouds we went through and where the politicians become more and more hideous, who do we have to count on more than us? Let’s lend a hand and keep on our work. 🙂

Previous post:

Next post: